יום חמישי, 13 בפברואר 2014

ציפורני ולנטיין // Valentine's Day Nails


ב-14 בפברואר, העולם המערבי יחגוג את יום הולנטיין- יום האהבה הנוצרי. לפי האגדה, ולנטינוס הקדוש השיא בסתר זוג אוהבים "אסורים לנישואין" ושילם על כך בחייו ומכאן שמו של יום האהבה הנוצרי – ולנטיין.
על אף שבישראל ישנו חג אהבה רשמי, הלא הוא ט"ו באב (שבמקרה הוא גם תאריך יום הולדתי העברי!!), יום הולנטיין, בדומה למועדים נוצריים אחרים, הפך לפופולרי בקרב הישראליים ורבים חוגגים אותו כיום אהבה נוסף. אבל בעצם, מי בכלל צריך סיבה כדי לחגוג אהבה?!


קשטי את ציפורנייך עם לבבות בצבעי האהבה
וסמני בכך לקופידון את המטרה!


חומרי עבודה:

שלב 1 (Base Coat) – נמרח שכבה של בסיס לק, שתגן על הציפורניים ותמנע את הכתמתן.
(אני השתמשתי ב- Seche Clear –Crystal Clear Base Coat).
שלב 2 – צבע בסיס – נמרח על הציפורניים 2 שכבות לק בצבע ורוד-אפרסקי בהיר.
(אני השתמשתי ב-  A Crewed Interest -Essie ).


נמתין לייבוש מלא של שכבת צבע הבסיס.שלב 3 – לב ראשון – ליצירת הלב הראשון נשתמש בצבע ורוד-קורל (הכהה יותר מצבע הבסיס) ונעזר במברשת הלק בלבד.

א. נתחיל את המריחה בשליש המאוזן הראשון, הקרוב יותר לבסיס הציפורן. תחילה נמרח בצורה מעוגלת מחוץ הציפורן פנימה (חץ מספר 1),
וכאשר נגיע לאמצע האנכי של הציפורן נמשיך במריחה ישרה (חץ מספר 2).
 ב. נחזור על הפעולה באופן מדויק ככל האפשר, עבור החצי המאונך השני של הציפורן.
(אני השתמשתי בגוון ורוד-קורל משגע של אססי – Essie – Sunday Funday).


טיפ: תכנני מראש את נקודות ההתחלה של המריחה - הן מהכיוון המאוזן (התחילי בשליש הקרוב יותר לבסיס הציפורן) והן מהכיוון המאונך (סיימי את המריחה המעוגלת ולעבור למריחה ישרה, כאשר תגיעי לחצי הציפורן מהכיוון המאונך).נמתין לייבוש מלא של שכבת צבע הלב הראשון.שלב 4 – לב שני - ליצירת הלב השני נשתמש בצבע אדום קלאסי עמוק (הכהה יותר מצבע הלב הראשון) ונעזר במברשת הלק בלבד.
א. נתחיל את המריחה בשליש המאוזן השני ביחס לבסיס הציפורן או בשליש הראשון ביחס לחלק החיצוני של הציפורן. תחילה נמרח בצורה מעוגלת מהצד החיצוני של הציפורן כלפי פנימה (חץ מספר 1),

כאשר נגיע לחצי המאונך של הציפורן נמשיך במריחה ישרה (חץ מספר 2).

 ב. נחזור על הפעולה באופן מדויק ככל האפשר, עבור החצי המאונך השני של הציפורן.

הסוד הוא: להקפיד ולהשאיר מספיק מקום לצבע הלב הראשון שיצרת, כדי שייווצר מראה של לבבות מדורגים.(אני השתמשתי בלק אדום קלאסי של אססי -  Essie - Who's She Red).אין הכרח שצורות הלב יהיו מדויקות או אחידות, לכן הרגישי בטוחה להיעזר במברשת הלק בלבד. לטעמי, חוסר הדיוק דווקא משווה לציפורניים מראה מתוק וילדי, כאילו נלקח מסרט מצוייר.
נמתין כדקה לייבוש שכבת צבע הלב השני.שלב 8 מייבש לק (Top Coat) – נמרח על הציפורניים שכבת מייבש לק, שתקצר את זמן ייבוש היצירה ותשמר אותה לאורך זמן.
(אני השתמשתי במייבש הלק של סשויט – SecheVite Dry Fast Top Coat). 


To make a long story short// או בקיצור...

שלושה צבעי לק בלבד –  ולציפורנייך מראה מאוהב במיוחד! 

יש לך שאלות? התלבטויות? בא לך לחוות את דעתך? אז יאללה, שתפי!

2 comments:

  1. איזה פוסט מקסים, אהבתי את היצירתיות שלך הן בעיצוב עצמו והן באנימציות שאת מוסיפה! :D

    השבמחק