יום שלישי, 27 בינואר 2015

ציפורני בוב ספוג // SpongeBob Nails


בוב ספוג, כוכב סדרת האנימציה הפופולארית והאהובה הוא כבר מזמן לא נחלתם של הילדים בלבד. כך למשל, הסדרה המפורסמת מבית ניקולודיאון, מצאה את דרכה ממסך הטלוויזיה הישר אל מסלול תצוגות האופנה. ג'רמי סקוט, המעצב לבית האופנה "מוסקינו", הציג בקולקציית חורף 2014 אוסף פריטים בהשראת דמותו האייקונית של הספוג השובב – בוב!
 

בקולקציה הוצגו פריטים לבישים כמו מכנסיים, חולצות, מעילים ומגפונים, וזו הייתה רק שאלה של זמן עד שהספוג יצבע גם שלל אקססוריז כמו תיקים, ארנקים, חגורות, כובעים ואפילו כיסויים לסמארטפונים!
 
 
אז להשלמת הטוטאל הלוק ההומוריסטי ועבור הנייליסטה השובבה - ציפורני בוב ספוג סופר-קלות להשגה!


חומרי עבודה:

שלב 1 (Base Coat) – נמרח שכבה של בסיס לק, שתגן על הציפורניים ותמנע את הכתמתן (אני השתמשתי ב- Seche Clear –Crystal Clear Base Coat).
שלב 2 – צבע בסיס – נמרח על הציפורניים 2 שכבות לק בצבע צהוב בוהק.
(אני השתמשתי בלק צהוב של לאקה מספר 77).

נמתין לייבוש מלא של שכבת צבע הבסיס.


שלב 3 –החורים של בוב הספוג–באמצעות מנקד ציפורניים בעל ראש עגול גדול יחסית ולק בצבע שחור, "פזרי" על הציפורניים נקודות בגדלים שונים על שטח הציפורן, כפי שמופיע באיור הבא משמאל לימין:
(אני השתמשתי בלק שחור של לאקה מספר 52).

טפטפי מספר טיפות לק שחור על פיסת נייר אלומיניום. מדוע? לק שחשוף זמן רב לחמצן, נעשה צמיגי וקשה לעבודה, אך נייר האלומיניום מעכב את החימצון ובכך מאפשר לנו יותר זמן לעבודה עם הצבע, במיוחד כאשר מדובר במלאכת ניקוד ציפורניים.


נמתין כדקה לייבוש הנקודות השחורות.


שלב 6– מייבש לק (Top Coat) – נסיים את היצירה במריחת שכבת מייבש לק על הציפורניים, שתקצר את זמן ייבוש היצירה ותשמר אותה לאורך זמן. 
(אני השתמשתי במייבש הלק של סשויט – SecheVite Dry Fast Top Coat).

To make a long story short// או בקיצור...


יש לך שאלות? התלבטויות? בא לך לחוות את דעתך? אז יאללה, שתפי!

שלכן, גולדי.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה