יום רביעי, 6 באוגוסט 2014

ציפורני ליקריץ' // Licorice Nails


קל ליפול בקסמיו של המראה הצבעוני והעליז של סוכריות הליקריץ', הגוונים הבוהקים והגרפיקה הגיאומטרית של הממתק הקלאסי הזה מצליחים לכובש את כולם. לטעם המיוחד שלהן, למרות זאת, לא כל אחד מצליח להתחבר. מדובר במקרה קלאסי של "או שמתים עליהן או שלא סובלים אותן". כעת, כל מה שנשאר הוא ללמוד כיצד ניתן לתרגם את המראה הכובש של הסוכריות המתוקות למניקור מתוק, צבעוני ומושלם!חומרי עבודה:

שלב 1 (Base Coat) – נמרח שכבה של בסיס לק, שתגן על הציפורניים ותמנע את הכתמתן (אני השתמשתי ב- Seche Clear –Crystal Clear Base Coat).
שלב 2 – סלוטייפ– הניחי רצועת סלוטייפ דק במרכז הציפורן, כך שתחלק את השטח לשני חלקים שווים. חצי ציפורן אחת צבעי בצבע לבן ואת החצי השני צבעי בצבע צהוב.
(אני השתמשתי בלק לבן של אססי–Blanc  ובצבע צהוב של OPI – I Just Can't Cope-Acabana).

 כעת הסירי את רצועת הסלוטייפ.נמתין לייבוש מלא של צבעי הלק.שלב 3 – מרכז שחור –הניחי שתי רצועות של סלוטייפ דק לצידי החלק הריק שנותר ומלאי את המרכז החשוף בצבע שחור.

(אני השתמשתי לק שחור של אססי–Licorice, אגב – על-שם הסוכריות המתוקות).

כעת הסירי את רצועות הסלוטייפ.
שאר הציפורניים –באופן זהה לשלבים הקודמים, צרי ציפורניים שונות בהשראת מגוון שילובי הצבעים של סוכריות הליקריץ. לפנייך הדוגמאות שאני בחרתי לעשות על ציפורניי:סוכריות שחורות למעוניינות בשדרוג ציפורני הליקריץ, תוכלו להשתמש בחרוזים קטנטנים, המכונים בקרב הנייליסטיות "קוויאר" או "בולונים", שיקנו לציפורן מראה דומה לאחד מסוגי סוכריות הליקריץ.


כיצד עובדים איתם? מרחי שכבת לק בצבע שחור ומיד לאחר מכן, שפכי על הציפורן את החרוזים.
היכן קונים אותם? במגוון חנויות המציעות אביזרים לציפורניים, חנויות יצירה וכמובן באיביי.רצוי לעבוד מעל משטח או צלוחית קטנה, אליה יפלו החרוזים שלא "ניתפסו" על הציפורן.To make a long story short// או בקיצור...


 יש לך שאלות? התלבטויות? בא לך לחוות את דעתך? אז יאללה, שתפי!

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה